Zloděj si vyhlédl u lesa stojící čtyřkolku

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

REGION – Nejspíš houby zlákaly majitele čtyřkolky, který ji v neděli 29. září zaparkoval u lesa. Jenže v té době se tu vyskytl neznámý zloděj a čtyřkolku značky Yamaha Grizzly s registrační značkou S053 975 ukradl. „Pachateli stačila ke zlodějně necelá čtvrthodinka. Způsobená škoda se vyšplhala na 270.000 korun,“ uvedla příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová.

Podobně také zmizel někdy v druhé polovině září modro-bílý nafukovací člun značky Honda i s motorem v kempu Popelíky. „Majiteli lodě vznikla touto krádeží škoda ve výši 42 tisíc korun,“ doplnila informaci policejní mluvčí.

Jako troškař oproti předešlým případům si musí připadat neznámý zlodějíček, který odřezal 27. září dopoledne na pozemku domu v Kamenici osm plotových sloupků a dvě kovové vstupní branky. „Navíc poškodil 28 metrů drátěného pletiva, způsobená škoda byla vyčíslena na 7,5 tisíce korun,“ sdělila Monika Schindlová.