Hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím zimním stadionu zdolali HC Smíchov 8:2

SEDLČANY – Nový ročník Krajské hokejové soutěže měl o druhém zářijovém víkendu na programu 3. soutěžní kolo základní části ročníku 2024/2025. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v sobotu 28. září na domácím zimním stadionu proti mužstvu HC Smíchov 1913. Domácím se tentokrát dařilo, dvě třetiny vyhrály, v té prostřední bylo skóre vyrovnané.

Domácí se dostali do vedení v čase 03:33, autorem branky byl Martin Vild. O necelou minutu později, v čase 04:25 přidal druhou branku Tatranu Martin Náprstek. Třetí gól do branky Smíchova padl v čase 13:17, jeho autorem byl Ondra Spilka. První třetinu zakončil gólem v čase 18:31 Zdeněk Burian.

V druhé třetině se střelecky dařilo i hostům. Ale nejprve domácí dali v čase 28:22 Martinem Pospíšilem pátý gól a v čase 33:44 přidal šestou branku Vladimír Černý. Hosté snížili v čase 34:52, autorem branky byl smíchovský Jakub Marek. Na 4:2 pro domácí snižoval v čase 38:46 hostující David Fetterle.

Ve třetí třetině padly dva góly, oba v rozmezí necelé jedné a půl minuty do branky Smíchova. Nejprve to byl v čase 50:11 Libor Bém za asistence Martina Náprstka. Ten samý hráč Sedlčan, Martin Náprstek, byl v čase 51:23 autorem osmého a zároveň v utkání posledního gólu domácího mužstva.

Tatran Sedlčany – HC Smíchov 1913 8:2 (4:0, 2:2, 2:0)

Ilustrační foto: pixabay.com