Body by Tatranu pomohly, ale kdo ví…

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany stále nemají v krajském přeboru dostatek bodů k tomu, aby je mohli lehce rozdávat. Přesto se někdy na hřišti chovají a hrají tak, jako by tomu bylo opačně. Ukázkou jejich kolísavých výkonů byly poslední dva mistrovské zápasy. Zatímco v 25. kole doma o svém vítězství nad Dobřichovicemi rozhodli během devíti minut druhého poločasu, o týden později si od mužstva Semic během pěti minut nechali vstřelil tři góly a nakonec prohráli 2:5. Nyní fotbalisty Tatranu čeká doma soupeř z horní poloviny tabulky – mužstvo SK Kopaná Benátky nad Jizerou.

Fotbalisté SK Benátek nad Jizerou mají na šestém místě tabulky 44 bodů a prakticky jim půjde v utkání s Tatranem jen o prestiž. Naopak fotbalisté Tatranu Sedlčany musí stále bojovat o každý bod, i když o patrně třetím sestupujícím z krajského přeboru už začíná být také pomalu jasno. Ale stále se ještě v posledních čtyřech kolech hraje o dvanáct bodů a překvapivých výsledků na konci tabulky může přibývat. Na podzim prohrál Tatran Sedlčany v Benátkách 3:4, jak dopadne klání stejných soupeřů na jaře, ukáže tato neděle 26. května. Utkání 27. kola krajského přeboru začíná na sedlčanském městském stadionu v 17 hodin, přenos zápasu Tatran Sedlčany – SK Kopaná Benátky nad Jizerou zařadila společnost TVCOM do živého vysílání.