Fotbalisté A Tatranu Sedlčany uzavřeli nepovedený ročník porážkou s Tochovicemi

SEDLČANY – Krajský fotbalový přebor měl o víkendu na svém programu poslední soutěžní kolo. T bylo rozloženou do dvou dnů, v pátek 14. června se hrála dvě utkání, v sobotu zabývajících šest zápasů. Mezi páteční utkání patřil i souboj domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem s SK Tochovice. Utkání bylo plné zvratů, nejprve domácí prohrávali o tři góly, pak dokázali vyrovnat a nakonec prohráli o gól.

Sedlčanští tentokrát neměli v první půli svůj den a nechali hosty dostat se do tříbrankového vedení. V 22. minutě bylo nařízena proti domácím penalta, kterou s přehledem proměnil Čížek. Tem samý hráč zvýšil o šest minut později na rozdíl dvou gólů. Tři minuty před koncem poločasu přidal Tuháček třetí gól hostů. V poločase to vypadalo se sedlčanskými fotbalisty nedobře.

Jenže druhý poločas vypadal úplně jinak. Krůta devět minut po začátku druhé půle snížil a za dalších pět minut Lípa přidal druhý gól domácích. A na hřišti se děly věci. Dvacet minut před koncem utkání Krotil srovnal na 3:3. Jenže to stále nebylo všechno, nejlepší hráč hostů a bývalý hráč Příbrami Čžek rozhodl zápas ve prospěch Tochovic.