Hokejisté Tatranu podlehli v prvním kole Krajské soutěže doma Hořovicím vysoko 2:7

SEDLČANY – Nový ročník Krajské hokejové soutěže měl o druhém zářijovém víkendu na programu 1. soutěžní kolo základní části ročníku 2024/2025. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v sobotu 14. září na domácím zimním stadionu proti mužstvu HC Cvočkaři Hořovice. Domácí mužstvo muselo v utkání po celých šedesát minut jen dotahovat, hosté svou převahu vyjádřili sedmi vstřelenými brankami a po zásluze první utkání sezony vyhrály.

První gól za záda sedlčanského brankáře padl v čase 07:09, jeho autorem byl při oslabení hořovický David Belda. Druhý gól do sedlčanské branky vstřelil hořovický Michal Láska v čase 08:39. První třetina skončila dvoubrankovým vedením hostů z Hořovic. Ve druhé třetině padly tři góly. Nejprve domácí Libor Bém v čase 30:26 dal první gól Tatranu.

Následně v čase 35:18, kdy se hrálo čtyři na čtyři, hořovický Tomáš Kudláček zvýšil vedení hostů. Poté domácí Martin Nápestek v čase 38:09 snížil. Třetí třetina už jasně vyzněla pro hosty. V čase 44:51 zvýšil náskok hostů Michal Láska. Na něj navázal v čase 51:11 Daniel Čech a v čase 54:49 přidal šestý gól hostů Juraj Oravec v přesilovce. Lukáš Vrba pak v čase 58:36 potvrdil jasné vítězství hostů.

Tatran Sedlčany – HC Cvočkaři Hořovice 2:7 (0:2, 2:1, 0:4)

Ilustrační foto: pixabay.com