Hokejistům Tatranu znovu došel dech

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany měli v sobotu 22. října za úkol potvrdit na domácím ledě svou neporazitelnost. Tím pádem si také udržet vedoucí místo v tabulce Středočeské krajské soutěže. Úkol to nebyl jednoduchý, soupeřem jim byl na sedlčanském zimním stadionu mladý a ambiciozní celek HC Junior Mělník. Tatran první dvě třetiny hrál dobrý hokej, a tak po čtyřiceti minutách hry sedlčanští hokejisté vedli 3:1. Hodně nepříjemný zlom pro sedlčanské fanoušky nastal podobně jako v minulém domácím utkání až v poslední třetině. Stejně jako proti Hořovicím začaly hráčům Tatranu v poslední třetině docházet síly, stále častěji si pomáhali nedovolenými zákroky, za které byli vylučováni. Závěrečnou třetinu s Mělníkem tak prohráli vysoko 0:5, celkově pak 3:6 (1:0 2:1 0:5). Po tomto výsledku odcházeli mnozí domácí diváci dost zklamáni, pro toho, kdo někdy shlédl trénink sedlčanských hokejistů to však překvapení není… Zda ztráta „dechu“ a nedisciplinovanost byla jen náhodná, to se ukáže už 30. října, kdy Tatran zajíždí k utkání na led loňského účastníka krajské ligy HC Zlonic.