O vítězství hokejistů Tatranu nad Příbramí rozhodly dva góly vstřelené v 1. třetině

SEDLČANY – Krajské hokejové soutěže měla o druhém říjnovém víkendu na programu dohrávku odloženého 2. soutěžní kolo základní části ročníku 2024/2025. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany zajížděli v neděli 20. října na zimní stadion do Příbrami, kde se utkali s domácím mužstvem HK Příbram 99. Hokejistům Tatranu Sedlčany tentokrát stačily dva vydřené góly na vítězství.

Sedlčanští hokejisté šli v čase 07:23 do vedení, autorem úvodního gólu byl Lukáš Petržílka. Druhý gól do branky Příbrami padl v čase 11:05 z hokejky Libora Béma. V čase 13:27 následovalo dvojnásobné vyloučení, sedlčanský Náprstek dostal dvě minuty za sekání, domácí Fortelka 2+10 za nesportovní chování. Do konce první třetiny už žádný gól nepadl.

Druhá třetina znamenala v čase 27:20 vyloučení sedlčanského Maška na dvě minuty. Domácí ale přesilovku nevyužili. Další vyloučení přišlo v čase 38:50, a to příbramského Komínka. Ale ani hosté ze Sedlčan přesilovku v gól neproměnili, takže třetina skončila bez branek. Stav utkání i po dvou třetinách byl tak stále 0:2.

Ve třetí třetině přibylo vyloučených hráčů na dvě minuty. Častěji byli rozhodčími vylučováni sedlčanští hokejisté (celkem v třetině odseděli dvanáct trestných minut). Přesto žádná z přesilovek domácích gólem neskončila. Což v konečném výsledku znamenalo, že díky dvěma gólům v první třetině si celkové vítězství zajistili hosté ze Sedlčan.

HK Příbram 99 – Tatran Sedlčany 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Ilustrační foto: pixabay.com