Petrovicím nakonec musel stačit bod

STŘEDNÍ ČECHY – Fotbalisté SK Petrovic odjížděli v sobotu 8. října k dalšímu utkání krajské 1.A třídy do Hřebče optimisticky naladěni. Vždyť v minulém kole dokázali doma porazit silný celek Sokola Vraný přesvědčivě 4:1 a po počátečních prohrách v úvodních kolech se jim konečně začalo dařit. Také na Kladensku v utkání s mužstvem SK Hřebeč, které bylo na posledním místě průběžné tabulky, začali petrovičtí fotbalisté svižně a v poločase vedli už 2:0. Jenže druhý poločas patřil střelecky domácímu týmu, takže nakonec fotbalisté Petrovic museli být rádi za remízu 2:2. Příští neděli hostí SK Petrovice další tým z čela tabulky – SK Lhotu.