V poměrně vyrovnaném utkání sedlčanští hokejisté až v závěru potvrdili své vítězství

SEDLČANY – Nový ročník Krajské hokejové soutěže měl o prvním říjnovém víkendu na programu 4. soutěžní kolo základní části ročníku 2024/2025. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v neděli 6. října na domácím zimním stadionu proti mužstvu HC Letci Letňany B. Domácím se tentokrát dařilo, dvě třetiny vyhrály, v té prostřední bylo skóre vyrovnané.

Utkání bylo od začátku až do konce vyrovnané. Domácí se dostali do vedení v čase 01:08, autorem úvodní branky byl Martin Pospíšil za asistence Zdeňka Buriana. Další góly už v první třetině nepadly. Krátce na začátku druhé třetiny vstřelili domácí druhý gól. Autorem byl v čase 22:40 Martin Vild. V polovině utkání hosté snížili, když v čase 33:41 skóroval letňanský Roman Matoušek.

Třetí třetina byla stejně jako dvě předchozí vyrovnaná, domácí v 44. minutě hráli jednu přesilovku, ale gól v ní nedali. Až teprve v čase 54:53 přidal Ondra Spilka za asistence Martina důležitý třetí gól. Za další dvě minuty se domácí radovali znovu. V čase 55:54 prostřelil hostujícího brankáře Martin Vild. Tím definitivně potvrdil vítězství domácí Tatranu, který si tak do tabulky připsal další body.

Tatran Sedlčany – HC Letci Letňany B 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Ilustrační foto: pixabay.com